سبکتکین ریزی, حمید, پیرعلی خیرآبادی, یاسر, مقتدایی خوراسگانی, الهام. (1397). بررسی میزان آلودگی با دیکروسولیوم دندریتیکوم گوسفند و بز کشتاری در کشتارگاه‌های شهرستان‌های نجف آباد و لنجان در استان اصفهان و بررسی ضایعات آسیب‌شناسی ناشی از آن در کبد. نشریه علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی, 11(1), 27-34.
حمید سبکتکین ریزی; یاسر پیرعلی خیرآبادی; الهام مقتدایی خوراسگانی. "بررسی میزان آلودگی با دیکروسولیوم دندریتیکوم گوسفند و بز کشتاری در کشتارگاه‌های شهرستان‌های نجف آباد و لنجان در استان اصفهان و بررسی ضایعات آسیب‌شناسی ناشی از آن در کبد". نشریه علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی, 11, 1, 1397, 27-34.
سبکتکین ریزی, حمید, پیرعلی خیرآبادی, یاسر, مقتدایی خوراسگانی, الهام. (1397). 'بررسی میزان آلودگی با دیکروسولیوم دندریتیکوم گوسفند و بز کشتاری در کشتارگاه‌های شهرستان‌های نجف آباد و لنجان در استان اصفهان و بررسی ضایعات آسیب‌شناسی ناشی از آن در کبد', نشریه علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی, 11(1), pp. 27-34.
سبکتکین ریزی, حمید, پیرعلی خیرآبادی, یاسر, مقتدایی خوراسگانی, الهام. بررسی میزان آلودگی با دیکروسولیوم دندریتیکوم گوسفند و بز کشتاری در کشتارگاه‌های شهرستان‌های نجف آباد و لنجان در استان اصفهان و بررسی ضایعات آسیب‌شناسی ناشی از آن در کبد. نشریه علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی, 1397; 11(1): 27-34.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.